Apmokėjimo būdai

Apmokėti už prekes kemperiai 365 internetinėje parduotuvėje galite nurodytais būdais žemiau.

Elektroninė bankininkystė

Sugeneravus naują užsakymą būsite perkelti į apmokėjimo sistemą kurioje galėsite pasirinkti norimą apmokėjimo būdą žemiau. Po sėkmingo apmokėjimo būsite grąžinti į sistemą ir gausite sekančią informaciją el. paštu kai siunta bus išsiųsta.

  1. Swedbank
  2. SEB
  3. Luminor
  4. Citadele
  5. Šiaulių bankas

Mokėjimo kortele

Atsiskaityti mūsų elektroninėje parduotuvėje taip pat galite ir banko kortele MasterCard, Visa banko kortelėmis naudojantis partnerių STRIPE atsiskaitymo būdu.

Mokėjimas dalimis

Individualiai derinamas procesas gaunant geriausią banko pasiūlymą jūsų norimai prekei finansuoti ir mokėti dalimis. Elektroninė parduotuvė tokio būdo nesuteikia, bet visada galite susisiekti su mūsų vadybininkais kurie patikslins visas galimybes asmeniškai.

UAB 365 kemperiai pasilieka teisę keisti šią informaciją, išjungti tam tikrus mokėjimo būdus elektroninėje parduotuvėje jeigu tam yra reali priežastis tai daryti. Lankytojai, esami ir nauji klientai apie tai nebus informuojami jeigu dėl laikino paslaugos išjungimo nebus galimybės atsiskaityti norimu būdu.

Krepšelis
Prisijungti

Dar neturite paskyros?

Sukurti paskyrą

Slapukai

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai siekiant pagerinti lankytojų patirtį taip pat renkant lankytojų duomenis statistikos tikslais. Kaip naudojami jūsų duomenys galite susipažinti mūsų privatumo politikos puslapyje.

Prenumeruokite naujienas!

Užsiprenumeruokite Kemperiai 365 naujienas ir gaukite naujausius specialius pasiūlymus, informaciją apie naujas prekes pirmieji! Taip pat kiekvienam naujam prenumeratoriui suteikiame pirmą 10% apsipirkimo nuolaidos kodą kaip dovaną!

Naujienlaiškio blokas